Logo DH Shop

Počet: 0 Ks
Cena: 0,-

Zobrazit košík

Home page | O nás| Obchodní podmínky | Kontakty | Jak nakupovat | Proč nakupovat u nás | Katalog sáčků | Reklamační řád

Obchodní podmínky

Home >> Obchodní podmínky

Balení: Naše zboží je baleno do čirých poplyetylénových přebalů se samolepícím uzávěrem a euro závěsem. Každe balení je vybaveno kvalitní plnobarevnou informační kartou, která se snaží maximálně ulehčit jak koncovým zákazníkům tak prodávajícím orientaci při výběru toho správného zboží. Karta pamatuje i na to, že toto zboží se nekupuje každý den a zákazník si často nepamatuje druh svého vysavače. Proto stačí jen odstřihnout malou kartičku umístěnou v levem dolním rohu informační karty a uschovat ji pro příští nákup. Máte přehled na první pohled. Nákup filtračních sáčků nemůže být jednodušší...

Záruka: Díky kvalitě našeho zboží si můžeme dovolit 100% záruku na protržení filtračních sáčků. V případě protřzení a znečistění motoru vysavače zajišťujeme jeho bezplatnou opravu. Pouze je nutné všechny zákazníky upozornit, že domací vysavače a jejich filtrační sáčky jsou určeny pro vysávání prachu a drobných domácích nečistot. Nemůžeme nést záruku při vysáváni skla, těžké stavební suti či v případě nasátí kapaliny. Reklamace se řídí platným obchodním zákoníkem.

Dodací lhůty: Zboží se snažíme doručit po přijetí objednávky do 48 hodin.

Dodací podmínky: při nákupu nad 500,- Kč je dopravné a balné zdarma (po ČR).

Ochrana osobních údajů:Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů. Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Bez souhlasu zákazníka není možné jakékoliv informace osobního charakteru předávat. Zákazník využíváním služeb internetového obchodu dává souhlas ke shromaždování osobních údajů. Při registraci jsou požadovány základní informace o zákazníkovi, které se dále doplňují při provedení objednávky. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze (zrušení registrace).

Vyrobila DS Websites